SBTC - ÉRSEKVADKERT SE 7-1 (1-1)
Salgótarján, Tóstrandi sporttelep, 50 néző, V.: Szakal T. (Szigetvári Z., Csala D.)
SBTC: Csatlós T. - Torják (Gyányi, 60.), Dániel, Czutor, Somoskői Sz. - Miklós (Kláben, 81.), Váradi - Makó, Berki K., Zámbó A. (Márton, 71.) - Oláh F. Játékos-edző: Csatlós Tamás
ÉRSEKVADKERT SE: Molnár J. - Nagy A., Varga M., Keresztes, Bihari (Nagy Á., 74.) - Paulicsek, Molnár K. (Varga F., 60.) - Szabó J. (Varga Gy., 53.), Holman, Terenyei - Pistyúr. Edző: Varga Balázs
GÓLSZERZŐK: Oláh F. (12., 64., 81., 88.) Csatlós T. (56. - 11-esből), Váradi (60.), Berki (71.) ill. Pistyúr (36.)
SÁRGA LAP: Váradi ill. Molnár J.
JÓK: az egész hazai csapat

8. perc: Somoskői szerzett labdát a saját tizenhatosa előtt, végigvezette az ellenfél büntetőterületéig, majd a bal oldalon Zámbó elé játszott, aki egy igazítás után lőtt, de Molnár kapus magabiztosan védett.
10. perc: Jobb oldali érsekvadkerti beadást Torják elvétett, Pistyúr pedig senkitől sem zavartatva lőhetett mintegy 8 méterről, de Csatlós igazi bravúrt bemutatva hárított.
12. perc: Zámbó balról ívelte a labdát a túloldalra, ahol az érkező Berki szép mozdulattal tálalt középre, Oláh F. pedig a kapus felett közelről a hálóba továbbított. 1-0.
31. perc: Terenyei cselezte be magát a hazaiak büntetőterületére ahol balról próbálkozott egy lapos lökettel, Csatlós lábbal védett majd a védők felszabadítottak.
36. perc: Szabó J. cselesen elvégzett szabadrúgásból beemelte a labdát a sorfal mögé, ahol a szemfüles Pistyúr a kilépő Csatlóst megelőzve a kapuba pöccintett. 1-1.
56. perc Miklós lövését blokkolta egy védő, a kipattanóra igyekvő Zámbót viszont a kapus buktatta, 11-es! Csatlós állt a labda mögé és a megszokott higgadtsággal értékesítette a büntetőt. 2-1.
60. perc: Oláh F. és Váradi összjátéka után a hazai védelemhez került a labda, de azonnal elvesztették, Váradi pedig 15 méterről, kapásból kilőtte a kapu bal oldalát. 3-1.
64. perc: Oláh F. lépett ki a labdával a leshatáron, maga mögött hagyva a védőket végigrobogott a vendégtérfélen, a kapu közelében pedig a felső sarokba emelt. 4-1.
71. perc: Oláh F. elől olyan szerencsétlenül mentettek a vendégvédők, hogy a saját kapusuk már csak vetődve tudta kipiszkálni a felszabadító rúgást. Pechjére a bal oldalon érkező Berki elé hullott a labda, aki nem sokat teketóriázott és a vert helyzetben levő hálóőr mellett a túlsó sarokba helyezett. 5-1.
81. perc: Oláh F. lemásolta a legutóbbi gólját, most azonban kicselezte a kifutó portást és úgy gurított az árván hagyott kapuba. 6-1.
83. perc: Holman középen tisztán kapta a labdát, 9 méterről próbálkozott lapos lövéssel, de Csatlós vetődve védett.
88. perc: Berki bolondította meg a vadkertieket a saját tizenhatosuk előtt, ívelését Gyányi fejjel Oláh F. elé játszotta, aki középről, 14 méterről laposan a hálóba tüzelt. 7-1.

Nyugodt tempóban kezdtek a csapatok, mindkét oldalon tesztelték a hálóőröket, majd egy szép akció végén a fekete-fehér gárda szerzett vezetést. Ezután a két tizenhatos között csordogált a küzdelem, egészen addig, amíg egy ravasz góllal nem egyenlített a vendégcsapat. Fordulás után maradt a tempó, noha a hazai együttes érezhetően győzelemmel szeretett volna búcsúzni. Hamarosan 11-eshez jutott a Stécé, amit Csatlós értékesített is. Az utolsó fél órában a vendégcsapat elképesztő védelmi hibákat vétett, a fekete-fehér gárda pedig szinte maximálisan kihasználta a megingásokat. Elmondható, hogy legalább a szezonzáró szépre sikeredett, amit a maroknyi kitartóan szurkoló közönség tapssal jutalmazott.

Csatlós Tamás: - Úgy szokták mondani, hogy minden jó, ha a vége jó. Nagyon jól futballoztunk a mai napon. Szép gólokat rúgtunk egy jó ellenfélnek. Ggratulálok a csapatnak a gőzelemhez és köszönöm mindenkinek aki ebben a szezonban pályára lépett. A munka nem áll meg, sőt az igazi munka most kezdődik. Minden csapatnak jó pihenést kívánunk!